Завершення програми ПриватМВА від kmbs

15-18 лютого в м. Хмельницькому був проведений завершальний модуль дворічної програми ПриватМВА Києво-Могилянської Бізнес-Школи для менеджерів Приватбанку.

Навчання було дуже насиченим, окрім глибокого пізнання теоретичних засад філософії бізнесу, учасники мали можливість опрацювати кейси, побудовані на реальних ситуаціях, та отримали практичне застосування знань ринкової ситуації та сучасного стану бізнес-світу.

Ярина Ключковська [автор та викладач курсу з PR] обговорювала з учасниками питання соціальної відповідальності бізнесу, внутрішнього PR та комунікацій в кризових ситуаціях. Разом Павлом Шереметою [деканом kmbs] учасники думали про ключові здібності Приватбанку, розробляли збалансовану систему показників та, як завжди, активно обговорювали банківські питання.

В котрий раз Києво-Могилянська Бізнес-Школа показує свій професійний підхід та ділиться найдорожчим і найціннішим – новими знаннями, перевіреними досвідом.

Навчання менеджерів Приватбанку на програмі ПриватМВА вже завершено, але до фінішної прямої ще залишився останній крок – захист магістерських проектів. Бажаємо всім учасникам дійти до фінішу легко та впевнено!

Добавить комментарий

Scroll to top