Як виграти прем’єр-лігу: фактори успіху українських компаній-лідерів

20 травня 2010 року, з 19:00 по 21:00 innovations.com.ua запрошує українських менеджерів на топову відкриту подію весни: &quot-Як виграти прем’єр-лігу: фактори успіху українських компаній-лідерів&quot-.

Подія пройде в рамках презентації щорічного видання innovations.journal’2010.

На Вас чекає:

Презентація результатів дослідження kmbs &quot-Фактори успіху українських компаній-лідерів&quot-, яке визначило схожості і відмінності українських компаній №1 в галузі від компаній №2-3.

Для практичного підтвердження результатів з майстер-класами виступлять відомі бізнесмени, які взяли участь у дослідженні:

1. Юрій Логуш, Голова управління &quot-Крафт Фудз Україна&quot-, Генеральний Директор по країнах Східної Європи та Центральної Азії. Член Ради директорів Kraft Foods по Східній Європі, Близькому Сходу, Африці (з 2002 року). Започаткував бізнес Kraft в Україні у 1995 році. Юрій постійно посідає найвищі сходинки рейтингів ТОП-керівників країни. За річним рейтингом видавництва &quot-Економіка&quot- — &quot-ТОП-100. Кращі топ-менеджери України&quot- у червні 2009 року Юрій Логуш увійшов до 10 кращих топ-менеджерів України та став найкращим топ-менеджером кондитерської галузі в Україні. Лауреат конкурсу &quot-Людина року&quot- у номінації &quot-Меценат року&quot- (2006).

2. Юрій Косюк, голова правління &quot-Миронівського Хлібопродукту&quot- (ТМ &quot-Наша Ряба&quot-). Косюк Юрій Анатолійович – 41 рік, власник бренду &quot-Наша Ряба&quot-, голова правління ВАТ &quot-Миронівський хлібопродукт&quot-. За оцінками експертів журналу &quot-Фокус&quot-, у рейтингу &quot-200 найбагатших українців&quot-, складеному за підсумками 2009 року, Ю. А. Косюк займає 9 місце. У рейтингу &quot-ТОП 100 кращих топ-менеджерів України&quot- (&quot-ІнвестГазета&quot-) Юрій Анатолійович Косюк займає 37 місце в загальному списку кращих топ-менеджерів країни за даними на квітень 2010 року і разом з почесним президентом ЗАТ &quot-Оболонь&quot- Олександром Слободяном є лідером у номінації &quot-Управління якістю&quot-. У рамках розвитку МХП Ю. А. Косюк неодноразово починав будівництво проектів з нуля. Найбільші об’єкти: м’ясопереробний завод &quot-Легко&quot- (введено в експлуатацію у 2006 році), Миронівська птахофабрика (введення в експлуатацію: 2007-2009, найбільша птахофабрика в Україні та Європі). Загальна потужність виробництва м’яса курки за МХП — 330 тис. тонн на рік.

Кожному учаснику події буде презентований примірник видання innovations.journal’2010 з результатами дослідження &quot-Фактори успіху українських компаній-лідерів&quot- та аудіодиском найкращих статей сайту innovations.com.ua. Партнери видання — компанії &quot-Ернст енд Янг&quot- і Jansen Capital Management.

Для реєстрації просимо відіслати листа Дмитру Антонюку: dmytro@kmbs.com.ua, 096-777-11-03), вказавши: ім’я та прізвище, місце роботи і посада, електронну адресу, телефон.

Місце проведення: kmbs – м Київ, вул Волоська 8\5, 4 корпус Києво-Могилянської академії, 4 поверх, аудиторія 410.

До зустрічі 20 травня!

Добавить комментарий

Scroll to top