Відкрита презентація kmbs

2 липня 2008 року ми раді запросити Вас та Ваших колег, зацікавлених у навчанні та подальшому професійному розвитку, на презентацію Києво-Могилянської Бізнес-Школи [kmbs].

Знайомство зі Школою відбудеться в форматі майстер-класів викладачів kmbs на тему «Інтелектуальна та духовна розтяжка для лідерів бізнесу».

Як же компаніям бути сконцентрованими, щоб долати будь-які перешкоди, та водночас достатньо гнучкими, щоб змінюватися разом зі світом, і при цьому залишатися собою, – про це піде розмова під час виступів викладачів kmbs.

Знайомство зі школою, з інноваційними формами навчання, світовими тенденціями в менеджменті та найновішими практиками в бізнесі. Та на Вас очікує зовсім нова метафора kmbs, що є невід’ємною частиною нашого життя, яка максимально відображає той етап розвитку бізнесу, де знаходимося ми разом із більшістю українських компаній.

Під час цієї зустрічі-знайомства з Києво-Могилянською Бізнес-Школою Ви матимете можливість:

• познайомитись з командою та викладачами kmbs: Анною Власовою [Школа HRM при kmbs], Сергієм Гвоздьовим [викладач операційного менеджменту та застосування ТОС kmbs], Михайлом Колісником [лідер Школи фінансів kmbs], Євгеном Пенцаком [викладач фінансів kmbs], Павлом Шереметою [декан kmbs]

• отримати коментарі про Школу чи програми

• поспілкуватись з випускниками та студентами програм МВА kmbs

• дізнатись про нові програми kmbs, заплановані на 2008-2009 роки, в рамках сесії питань-відповідей

• і відчути надихаючу атмосферу kmbs

Презентація відбудеться:

м.Київ, Києво-Могилянська Бізнес-Школа,вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх2 липня, середа, 19:00-20:30

Для участі необхідно обов’язково зареєструватися, відіславши коротке повідомлення (із вказанням імені, компанії, посади, контактні телефони) на адресу olena_r@kmbs.com.ua[Олена Рунець] до 18:00, 1 липня 2008 року

Добавить комментарий

Scroll to top