В kmbs стартувала нова програма!

Києво-Могилянська Бізнес Школа відкрила сезон бізнес-навчання зі старту першої в Україні програми Master of Arts in Management and Leadership [MML]. Запровадження цієї програми – відповідь сучасним тенденціям щодо розвитку лідерських можливостей у бізнес-середовищі.

Мета програми – допомогти учасникам сформувати цілісне бачення управління бізнес-системою та, розвиваючи і застосовуючи свій лідерський потенціал, впроваджувати якісні зміни у роботі компаній.

Учасники програми — власники, керівники та управлінці відомих українських і міжнародних компаній, які очікують осягнути нову якість управління організацією через ґрунтовне опанування функціональних дисциплін та управлінських практик.

Програма розпочалась знайомством зі Школою, Києво-Могилянською Академією, командою kmbs — тим середовищем і людьми, які будуть супроводжувати учасників впродовж найближчих двох років їх навчання . Натхненна лекція доктора філологічних наук, професора Києво-Могилянської Академії Володимира Моренця на тему «Людина в часі» дала змогу учасникам глибоко замислитись над філософією життя і стала своєрідним містком від світоглядних парадигм до сучасних тенденцій у розвитку бізнесу.

Наступні два дні виявились особливо інтенсивними та насиченими. Олександр Саврук, декан kmbs, та В’ячеслав Геращенко, голова спостережної ради та власник компанії ВАТ &quot-НОПАС&quot-, розпочали знайомити учасників із концептуальними підходами до розуміння бізнесу як цілісної системи. &quot-Введення у системне мислення&quot- та &quot-Стратегічне лідерство&quot- — з таких курсів розпочалася навчальна програма першого модулю. Протягом третього та четвертого днів навчання з учасниками програми працювали Михайло Винницький (курс «Філософія і бізнес»), Олена Мальцева (курс «Маркетинг менеджмент») та Костянтин Пацера (курс «Бізнес-аналіз»), які чудово поєднали філософський контекст попередніх занять із функціональними практиками ведення бізнесу.

Багатим на враження було спілкування учасників із запрошеним гостем курсу &quot-Лідерські практики&quot-. Валерій Пекар, Президент компанії «Євроіндекс» і випускник Президентської MBA-1, яскраво змалював обриси компанії майбутнього з точки зору розвитку корпоративної культури, професійної ієрархії та стосунків.

На завершення інтелектуальний лідер програми Лариса Хоманс не тільки задала вектор до розуміння та розвитку майстерності лідерської і управлінської взаємодії, а також підсумувала великий масив знань, отриманих протягом чотирьох насичених днів, зробивши цілісний фрейм першого модулю.

Добавить комментарий

Scroll to top