В kmbs пройшла бенчмаркінгова сесія по управлінню змінами спільно з SCG

4 червня 2010 р. в kmbs пройшла бенчмаркінгова сесія по управлінню змінами для випускників Президентської програми МВА від kmbs під керівництвом декану Києво-Могилянської бізнес-школи, Олександра Саврука та для учасників Клубу трансформаційних лідерів Strategic Consulting Group під керівництвом директора, Оксани Щегельської

Власники бізнесу, керівники провідних українських компаній та управлінці зібралися в kmbs в для обговорення теми: «Чого коштує трансформація компанії та себе? Досвід менеджерів».

Своїм досвідом з трансформації бізнесу першим поділився Ігор Топчій, Комерційний директор СП ГК «Вітмарк-Україна». В своєму виступі на тему: «Шлях до цивілізованого великого бізнесу. Досвід трансформації СП ГК «Вітмарк-Україна» він детально зупинявся на всіх складнощах, з якими доводиться стикатись трансформаційному лідеру на шляху вдосконалення системи.

Наступним був Андрій Стрілець, Виконавчий директор Корпорації «Перший виноробний холдинг» (в портфелі компанії ЛОГОС) з доповіддю: «Досвід трансформації української корпорації: від якісних активів до спеціалізації і міжнародності», в якій він поділився досвідом об’єднання заводів корпорації в єдиний холдинг та впровадження єдиної системи, культури та місії.

Спеціальний гість – людина-візіонер, Влад Троїцький, режисер, актор, засновник та керівник центру сучасного мистецтва «ДАХ» та етно-хаус гурту «ДахаБраха», засновник та керівник фестивалю ідей та культур «Гогольfest», розповів учасникам Клубу про свій шлях до трансформації себе, про нові цікаві проекти «не в рамках системи» та про проблеми, що загрожують проведенню фестивалю «Гогольfest» в цьому році.

Кожний з виступів спікерів спричиняв жваву і, часом, навіть, жорстку дискусію між учасниками, адже всі вони є успішними бізнесменами, сильними особистостями, а така публіка завжди висловлює свою думку чітко і прямолінійно.

Добавить комментарий

Scroll to top