В kmbs навчатимуть управляти ланцюгом постачання

З 20 травня в kmbs розпочнеться навчальний семінар «Управління ланцюгом постачання»на базі Теорії Обмежень Систем [ТОС].

Учасники семінару зможуть ознайомитися з інструментами логічного мислення, розробленими д-ром Голдраттом, розробником ТОС, а також з ключовими елементами рішення ТОС для ланцюгів постачання.

На програмі буде визначено, що слід змінити у діючій моделі управління товарними потоками, які нові правила і політики слід запровадити і у якій послідовності слід впроваджувати зміни.

Протягом семінару середовище ланцюга постачання буде імітовано за допомогою ділової гри. Програма призначена для компаній, які виробляють товари широкого споживання, дистрибуційних та роздрібних компаній.Викладатиме семінар Сергій Гвоздьов.

За детальною інформацією та реєстрацією звертатися за тел. (044)490-66-35, Моїсеєнко Юлія.

Довідка

Києво-Могилянська Бізнес-Школа [kmbs] заснована в 1999 році.

Kmbs є інтелектуальним лідером на ринку бізнес-освіти.

Ключові напрямки діяльності: президентська програма MBA- програма Executive MBA- програма Магістр менеджменту- програма MBF- програми управлінського розвитку- корпоративні програми.

kmbs тричі ставала бізнес-школою №1 в Україні, згідно щорічного рейтингу, який укладає журнал «Деловой»- першою в Україні відкрила унікальну програму Президентська МВА для власників бізнесу, запустила першу в Україні програму MBF [Master in Banking and Finance] та відкрила першу в Європі регіональну Школу Голдратта в Україні — має безумовну 5-річну акредитацію CEEMAN [Central and East European Management Development Association]

Контакти: Києво-Могилянська Бізнес Школа[kmbs]- м. Київ, вул. Волоська 8/5, 4 корпус НаУКМА, 4 поверх.

Поштова адреса: 04655,м. Киї, вул. Сковороди 2, Київ.

Добавить комментарий

Scroll to top