Спонсорська програма «Київської інвестиційної групи» у МІМ-Київ

Холдингова компанія «Київська інвестиційна група» оголошує набір на Програму розвитку менеджерського потенціалу на базі МІМ-Київ.

Програма є цілком новим для України способом відбору та підготовки управлінців і спрямована на виявлення і розвиток менеджерів, здатних ефективно управляти проектами у різних бізнес-напрямках «Київської інвестиційної групи».

У програмі можуть взяти участь молоді професіонали (до 30 років), що мають досвід роботи на керівних посадах, а також спеціалісти-початківці різноманітних напрямків бізнесу, що мають, як мінімум, одну закінчену вищу освіту (економічну, фінансову, юридичну, або технічну).

Програма спланована таким чином, щоб її слухачі могли суміщати роботу і навчання. Заняття відбуватимуться у вечірній час в будні та по суботах протягом місяця.

Після успішного завершення програми слухачі отримають сертифікат МІМ-Київ, а кращим учасникам буде запропоновано роботу на керівних посадах в одному з бізнесів організатора та спонсора Програми «Київської інвестиційної групи».

Під час навчання учасники прослухають лекції справжніх «гуру» менеджменту, візьмуть участь у командній комп’ютерній діловій грі, започаткують нові ділові контакти.

Щоб стати учасником програми, потрібно до 10 лютого 2007 р. надіслати своє розгорнуте резюме на електронну адресу lsv@nelgilin.kiev.ua з відміткою «Програма».

Після розгляду вашого резюме ви отримаєте анкету, яку потрібно буде заповнити. Її головна відмінність – відкриті запитання, які потребують розгорнутих відповідей. Вони відіграватимуть важливу роль при відборі кандидатів на навчання.

Після цього потрібно буде пройти тестування у МІМ-Київ, що має за мету виявити здатність кандидата аналізувати числову та вербальну інформацію.

Більш детальну інформацію ви можете отримати за електронною адресою: lsv@nelgilin.kiev.ua з відміткою «Запитання».

Добавить комментарий

Scroll to top