Ритейл VS Постачальник — «Проти кого товаришуємо?»

5-го березня о 18:00 відбудеться знакова подія для українського ритейлу та їх постачальників, що покликана стати поворотною точкою в історії їх взаємовідносин – відкриті дебати Ритейл VS Постачальник — «Проти кого товаришуємо?».

Постійні взаємні звинувачення ритейлом постачальників, а постачальниками ритейлу – хто насправді «спільний ворог»? Чи можливо налагодити стосунки учасників ланцюга постачань без жодного компромісу? Чи насправді виграє тільки сильний бренд, а інші – програють? Чи мають постачальники та ритейл спільну ціль та як її можна досягнути? Що саме постачальник може зробити вже сьогодні для суттєвого покращення взаємодії з ритейлом? Що такий постачальник очікує від ритейлу взамін? Гравці, які поділяться власним досвідом:

— у червоному куті бізнес-рингу — Сергій Філянін, директор з національної дистрибуції корпорації ЄВРОПРОДУКТ-

— в синьому куті бізнес-рингу – представник роздрібної мережі – одного з клієнтів ЄВПРОПРОДУКТУ.

Ініціатор події – kmbs. Ідеологом, модератором та «безкомпромісним рефері» зустрічі виступає Андрій Колотов, партнер та керівник практики ТОС Apple Consulting®. Під час 3-годинної зустрічі Ви також обговорите:

— які проблеми у ланцюжку «постачальник-ритейл» є найболючішими-

— яка коренева причина цих хронічних проблем та взаємного незадоволення-

— що саме повинні змінити обидві сторони задля досягнення спільної цілі.

Цілком ймовірно, що результатом Вашої участі у заході стане повне розуміння необхідності та напрямку змін у власному ланцюжку постачання, а також досягнення домовленості з власними партнерами щодо початку нової ери взаємовідносин задля підвищення ефективності бізнесу з обох сторін.

Для кого? Власники, генеральні директори, директори з продажів та закупівель, категорійні менеджери, торгові команди, управляючі супермаркетами, регіональні директори та директори філій. Тобто, ключові представники ритейлу та постачальників.

Коли? Понеділок, 5 березня 2012, 18:00 – 21:00

Місце проведення: kmbs, Київ, вул. Волоська, 8/5

Умови участі: безкоштовно для представників ритейлу, виробників та дистриб’юторів за умови обов’язкової on-line реєстрації.

В разі виникнення питань — будь ласка, звертайтесь до Тимура Демчука: tdem@kmbs.com.ua, [097] 624 9624 або до Інни Стеценко [050] 696 45 63.

!Кількість місць обмежена!

Видовище обіцяє бути незабутнім!

Добавить комментарий

Scroll to top