Презентація нового підходу до Управління Проектами

16 січня Києво-Могилянська Бізнес-Школа рада запросити Вас на майстер-клас присвячений двомісячному бізнес-курсу “Інновації в Управлінні проектами”, що розпочнеться 13 лютого.

Презентація принципово нового підходу до Управління проектами, що допоможе суттєво підвищити прибутковість проектів та отримати конкурентну перевагу для компанії в реалізації ідей, надасть можливість Вам оцінити переваги теорії Елі Голдратта в управлінні проектами.

В рамках майстер-класу відбудеться :

1) Веб-каст Елі Гольдратта, присвячений впровадженню підходу ТОС Критичний Ланцюг у проектному менеджменті [із синхронним перекладом на українську мову]

2) Відповіді на Ваші запитання про новий підхід від Сергія Гвоздьова, фасилітатора проекту

До участі у майстер-класі ми запрошуємо тільки власників та топ-менеджерів провідних компаній, які працюють у мультипроектному середовищі та у середовищі, де поєднаний процесний та проектний підходи. Участь у майстер-класі безкоштовна, з обов’язковою попередньою реєстрацією.

Для реєстрації необхідно обов’язково відіслати інформацію [ім’я і прізвище, назва компанії, посада] на адресу olena_r@kmbs.com.ua [Олена Рунець].

Більш детальна інформація про бізнес-курс “Інновації в Управлінні проектами”, що стартує 13 лютого.

Добавить комментарий

Scroll to top