Новий крок щодо глобальної експансії kmbs

Києво-Могилянська бізнес-школа все частіше попадає в коло зору міжнародних компаній як провайдер якісних та яскравих навчальних проектів.

1 лютого Михайло Винницький і Павло Шеремета провели одноденний індивідуалізований семінар-коучінг для директорів компанії Cisco у Азербайджані, Казахстані та Узбекистані. На семінарі розглядалися питання функцій керівника, побудови ефективної команди та управління корпоративним продажем.

Директори прибули в Україну для навчання і обміну досвідом. Київський офіс компанії Cisco, який відповідає за Україну і Білорусь, є давнім партнером Києво-Могилянської бізнес-школи. Його очолює Олег Боднар, випускник програми МБА kmbs, який увійшов у 20-ку найкращих менеджерів України за рейтингом журналу Компаньйон.

Минулого тижня Києво-Могилянська бізнес-школа провела подібну програму для східноєвропейської управлінської команди компанії Syngenta.

Інтенсивність міжнародних проектів, які здійснюються Школою протягом останніх місяців доводить не тільки національне лідерство kmbs, а і її інноваційнійсть та конкурентоздатність на глобальному рівні.

Добавить комментарий

Scroll to top