Навчання в kmbs лідерів глобальної компанії

Києво-Могилянська Бізнес-Школа провела Програму управлінського розвитку для команди лідерів (нинішніх та майбутніх) східноєвропейського регіону компанії Syngenta.

35 учасників, серед яких керівники головного офісу компанії, лідери національних офісів країн Східної Європи та потенційні керівники взяли участь у кращих сесіях викладачів kmbs. Серед тем — «Від хорошого до великого і метафора джазу», «Мистецтво лідерства: уроки диригента», а також ситуаційні вправи та ділові ігри. Михайло Винницький та Павло Шеремета провели сесії разом з симфонічним оркестром Національної філармонії України та джаз-бендом Володимира Куриленка.

Чергова англомовна програма для лідерської команди компанії світового масштабу стала наступним кроком, що наблизив kmbs до візії – бути в сузір’ї кращих європейських бізнес-шкіл. Минулого року такі події також проводили Михайло Винницький (для компанії TetraPak) та Павло Шеремета (для McDonald’s).Саме поєднання високого наукового рівня та інноваційності приваблює кращі світові компанії до однієї з кращих бізнес-шкіл України та Центрально-Східної Європи, що безперечно позитивно впливає і на імідж України на міжнародному рівні.

Компанія Syngenta є світовим лідером в галузі агробізнесу завдяки широкому асортименту препаратів, потужної технологічної базі та великому науково-дослідницькому потенціалу. Компанія Syngenta займає перше місце серед розробників та виробників засобів захисту рослин та третє – на ринку високоякісних зерен. В 2005 році обсяг продажу компанії склав біля 8,1 млрд. доларів США. Штаб-квартира компанії Syngenta знаходиться в Базелі (Швейцарія). Біля 20 тисяч співробітників компанії працюють в понад 90 країнах світу.

Добавить комментарий

Scroll to top