МВА kmbs на глибині 600 метрів під землею

6 та 7 червня відбувся завершальний навчальний модуль Президентської програми МВА-2 Києво-Могилянської Бізнес-Школи в Донецьку.

Учасники присвятили час вирішенню кейсу про групу компаній «ГЕРЦ», заняттям з управління управлінськими командами, а також спуститись в справжню шахту.

Перший день розпочався з візиту на об’єкти, будівництво яких виконується групою компанії «ГЕРЦ»: учасники відвідали будівельні майданчики житлового комплексу Мал.-Юст, гіпермаркетів Ашан, Леруа Марлен та METRO [для підготовки будівельних площ, компанія розбирає террекон]. Там всі на власні очі побачили як відбувається будівельний процес та дізнались, яка специфіка їх створення, поспілкувавшись з керівниками об’єктів. Після цього топ-менеджмент [в тому числі Павло Ткаченко, директор з розвитку та учасник програми Executive MBA-14] на чолі з головою наглядової ради – Олександром Ротовим [учасник Президентської програми МВА-2] представили компанію та провели сесію запитань-відповідей. Після запеклої дискусії щодо питань організаційного розвитку, напрямків розвитку та ключових компетенцій компанії, учасники підготували своє бачення рішень поставлених питань, які були високо оцінені керівництвом.

Ввечері на учасників чекав незвичайний подія – візит на шахту Жданівську, де після зустрічі з директором, який ввів учасників у стан справ, всі в повному шахтарському екіпіруванні спустились на глибину 600 метрів, де провели 3 захоплюючі години, побачивши як видобувається вугілля, в яких умовах працюють шахтарі та відчули себе справжніми гірниками.

Другий день модулю був присвячений заняттям Анни Власової, директора Школи HRM при kmbs, на тему управління управлінськими командами. Питання командо утворення, організаційної структури та корпоративної культури були детально розглянуті й обговорені протягом інтенсивного навчального дня.

Наприкінці Михайло Винницький, ідеолог Президентської програми МВА kmbs, згадав 18 навчальних місяців програми та підсумував досягнуті результати навчання. На заключну вечерю були запрошені також випускники й теперішні учасники програм МВА kmbs, які працюють власне в Донецьку, де всі разом мали слушну нагоду згадати найбільш пам’ятні моменти навчання, переглянути кращі фотографії та всім подякувати за ці незабутні півтора роки. Надалі на учасників чекає захист магістерських проектів та церемонія конвокації – вручення дипломів та урочиста загальноакадемічна посвята у випускники.

Інноваційній підхід до навчання – це одна з найголовніших особливостей програм Києво-Могилянської Бізнес-Школи. Ми часто практикуємо неакадемічні форми навчання, які допомагають спробувати на практиці складні управлінські теорії: виїзні сесії, диригування симфонічним оркестром, сходження на Говерлу. Тільки коли ви робите те, що лежить поза межами опанованого, ви дійсно зростаєте.

Зараз триває набір на програму Executive MBA kmbs. Останній термін подачі аплікаційних форм до 15 червня.

Добавить комментарий

Scroll to top