Міжнародний саміт Seedcamp Eastern Europe у МІМ-Київ

21-22 травня 2008 р. у МІМ-Київ відбувся Міжнародний саміт Seedcamp Eastern Europe в Україні — захід, що зібрав молодих талановитих фахівців у галузі інформаційних технологій, досвідчених керівників ІТ-компаній та представників інвестиційних фондів.

Цей саміт, що вперше проводився торік у Лондоні, дає можливість молодим фахівцям втілювати в життя сучасні проекти, отримувати фінансову підтримку, знайомитися з досвідом лідерів галузі й провідних фінансових менеджерів.

Дебютний Саміт Seedcamp торік був організований британською інвестиційною компанією Index Ventures разом із корпораціями Atomico, Atlas Venture, Albion і IDE Group. Організаційну та медійну підтримку здійснювали Financial Times, Reuters і Tech Crunch, партнерами виступили Microsoft, Oracle, Yahoo і багато інших ІТ-компаній.

Організатори Seedcamp Eastern Europe – британський IT-холдинг IDE Group – вважають Україну особливо перспективною з огляду на посилення в ній євроінтеграційних процесів та високий рівень освіти й розвитку сфери інформаційних технологій. Для України подібний захід має особливе значення, оскільки вихід молодих українських підприємців на світові ринки ускладнюється багатьма чинниками, і, безумовно, спілкування зі світовими лідерами галузі й контакти з міжнародними інвесторами стануть потужним стимулом для розвитку галузі. За підсумками проведення Seedcamp Eastern Europe у Києві три команди-переможці зможуть взяти участь у лондонському тижні Seedcamp без попереднього відбору.

Добавить комментарий

Scroll to top