Мистецтво та наука переговорів за Гарвардською методикою

Лідери найсильніших компаній світу та провідні політики навчалися мистецтву переговорів за Гарвардською методикою.

Саме ця методика допомагала їм ефективно вести переговори на національному та міжнародному рівнях та влагоджувати складні конфлікти як в царині політики, так і в бізнес середовищі.

Вперше в Україні Києво-Могилянська бізнес школа пропонує безпрецедентну нагоду та оголошує набір на програму «Мистецтво та наука переговорів» безпосередньо від фахівців Гарвардського переговорного проекту.

Дана програма є унікальним шансом для представників українського політикуму та бізнес середовища навчитися розпізнавати та уникати типових помилок у проведенні переговорів, грамотно готуватися та аналізувати переговорний процес, що дозволить вийти на значно вищий рівень домовленостей та задовольняти свої інтереси, не залишаючи цінність за столом переговорів.

Процес переговорів у сучасному світі – це гра, яка має свої стратегії та тактики, принципи, правила. І перемагає в ній не людина, яка діє ситуативно, а той, хто володіє і користується знаннями переговорів як науки.

Тренери програми: Артур Мартіросян, Єлизавета Барань — мають значний досвід навчання та консультування з переговорного процесу провідних компаній світу, серед яких Kraft Foods, Boeing, IBM Consulting та інші, а також політиків, місцевих лідерів у СНД, Ближньому Сході, Балканах, Іраку.

Детальніше про цю програму Ви можете дізнатися тут

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Ірини Стефінів: mediation@kmbs.com.ua або за телефоном [044] 490 6635

Добавить комментарий

Scroll to top