Майстер-класи вiд kmbs для практикуючих менеджерiв

22 липня Києво-Могилянська Бізнес-Школа запрошує Вас вiдвiдати два майстер-класи вiд викладачiв фiнансiв kmbs та лiдерiв програми MBF kmbs:

— Євгена Пенцака, Ph.D., Lausanne University: «Сучаснi моделi страхового бiзнесу: моральний ризик, несприятливий вибiр, поєднання страхових i фiнансових ризикiв»

— Михайла Колiсника, лiдера Школи Фiнансiв при kmbs: «Моделi персонального фiнансового планування».

В рамках заходу Ви дiзнаєтесь бiльше про сучаснi технологiї та iнструменти у фiнансах, та вiдкриєте для себе новi можливостi професiйного розвитку, а також це чудова нагода поринути у надихаючу атмосферу kmbs.

Чекаємо на Вас:

22 липня, вiвторок, 18:30-20:30,

Києво-Могилянська Бiзнес-Школа,

вул. Волоська, 8/5,

4-й корпус НаУКМА, 4-й поверх, ауд.422

Для участi зареєструйтесь, надiславши контактну iнформацію на адресу Олени Мосiєвич [координатора програми MBF], mosiyevych@kmbs.com.ua або зателефонувавши: [044] 490 6635.

Програма «Master in Banking and Finance» [MBF] є найвищим професiйним ступенем для практикуючих фiнансистiв. Програма розрахована на слухачiв, якi мають значний досвiд аналiтичної роботи в компанiї, прагнуть осягнути нову якiсть фiнансового управлiння, що базується на використаннi сучасних фiнансових методiв та iнструментiв.

Добавить комментарий

Scroll to top