Майстер-клас kmbs у Дніпропетровську

10 квітня 2012
Києво-Могилянська Бізнес Школа [kmbs] запрошує представників бізнесу на безкоштовний майстер-клас &quot-Стабільність змін&quot-, що відбудеться в рамках МВА-туру kmbs 10 квітня у Дніпропетровську.

Ключові питання майстер-класу:

— Зміни: уникнути, ігнорувати чи управляти?
— Вплив змін на клієнтські потреби та наші бізнес-можливості
— Адекватна відповідь змінам

Інформація про спікера:

Володимир Павелко

З 2010 року очолює програми МВА Києво-Могилянської Бізнес Школи та викладає на програмах. Є сертифікованим викладачем і консультантом Adizes Institute (USA). У 2009 році захистив ступінь МВА в Інституті Міжнародних Відносин IBR Steinbeis University Berlin. 2008-2009 рр керував інноваційним проектом по інтеграції бізнесу внаслідок M&amp-A у фінансовій галузі. 3 1998 по 2009 рік працював у банківській сфері, де пройшов всі щаблі управління до члена Правління банку. В цей час втілював в життя чисельні проекти реструктуризації, оптимізації та трансформації бізнесу. В середині 90-х працював в країнах Європи та Північної Америки. Має базову освіту в галузі іноземної філології, юриспунденції та фінансів. Володіє англійською, французькою та польською мовами.

Після майстер-класу усі зацікавлені у бізнес-освіті зможуть взяти участь у презентації магістерських програм kmbs, на якій будуть представлені:

Presidents’ МВА – для власників бізнесу-

Executive MBA – для керівників rкомпаній-

Master in Business Leadership [MBL] – для функціональних керівників, майбутніх топ-менеджерів-

Master of Banking and Finance [MBF]– для практикуючих фінансистів-

Дата і час проведення: 10 квітня, 17.30 – 20.30.

Місце проведення: м. Дніпропетровськ, вул. Гусенка, 17, &quot-Я Галерея&quot- (вхід з вулиці О. Гончара)

Умови участі: Безкоштовно, за обов’язковою on-line реєстрацією.

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: pb@kmbs.com.ua, [044] 490 6635, [097] 511 20 87.

Добавить комментарий

Scroll to top