Львівський форум по Е-learning

Запрошуємо Вас прийняти участь у Форумі Дистанційного Навчання E-Learning Forum 2009, який відбудеться у Львові 5 листопада цього року в приміщенні Будинку Вчених.

Організаторами Форуму є ППВ Мережі Знань м. Львів, та Smart Conference м. Одеса. Форум проходить за підтримки Міністерства Освіти та Науки України та Державного Агенства з Інновацій та Інвестицій.

E-Learning Forum ставить на меті надати імпульс розвитку дистанційного навчання в Україні — у вищих навчальних закладах, школах, компаніях, державних органах та неурядових організаціях. Форум залучатиме і представлятиме те найкраще, що створено, розроблено, впроваджено, досліджено в Україні або потенційно здатне допомогти у розвитку дистанційного навчання. Учасники Форуму отримають та створять нові знання, налагодять контакти, у т.ч. для спільних проектів, встановлять ділові контакти з фахівцями з інших країн.

Запрошуємо до подання тез виступів менеджерів, науковців, т’юторів, дослідників, розробників, провайдерів, менеджерів проектів та програм, які працюють у сфері та з тематикою дистанційного навчання. Заохочуємо до презентації наукових досліджень, представлення практичного досвіду, проектів, точок зору до обговорення, демонстрацій досягнень, представлення проектів, найкращих практик тощо.

Отримати детальну інформацію і подати тези можна на офіційному сайті Форуму www.elearningforum.in.ua

Будемо вдячні за сприяння у розповсюдженні цієї інформації серед зацікавлених осіб.

У разі виникнення питань, прошу звертатись:

Natalia Pavlovska

8 (067) 741 84 07

8 (032) 245 78 12

E-Learning Forum 2009 Lviv, Ukraine

www.elearningforum.in.ua

Добавить комментарий

Scroll to top