Києво-Могилянська Бізнес-Школа розпочала другу програму ПриватМВА для керівництва Приватбанку

13-15 вересня в Дніпропетровську урочистим відкриттям та навчальним модулем, присвяченим філософії бізнесу, розпочалась програма ПриватМВА-2.

Це вже друга комплексна корпоративна програма для керівного складу ПриватБанку, яку Києво-Могилянська Бізнес-Школа проводить спільно з ПриватУніверситетом.

На урочистому відкритті програми були присутні Голова Правління Банку Олександр Дубілет, декан Києво-Могилянської Бізнес-Школи Павло Шеремета, представники ПриватУніверситету та випускники Програми ПриватМВА-1.

Сьогодні плідна співпраця kmbs та ПриватБанку привела до появи другої комплексної програми для групи керівників банку. 26 учасників програми ПриватМВА-2 очікує 18 місяців інтенсивного навчання, що дозволить вплинути на формування і зміцнення єдиних стандартів управління та загальних корпоративних цінностей Приватбанку.

Лейтмотивом першого модулю Програми було питання &quot-Куди ми йдемо?&quot-. Щоб відповісти на нього, викладачі kmbs Павло Шеремета та Михайло Винницький проводили з учасниками дискусії та обговорювали необхідність революції в українському менеджменті.

В рамках навчального модулю топ-менеджери банку зустрілися з керівниками дніпропетровських компаній для конструктивного діалогу Банку і Клієнта. За результатами цієї зустрічі учасники програми провели сесію-рефлексію, зробивши багато корисних висновків щодо взаємодії з клієнтами та стратегії розвитку банку.

На завершення, поєднуючи спорт і менеджмент, учасники провели командні змагання зі спортивного орієнтування, що дало можливість керівникам переосмислити власний управлінський досвід та зробити певні управлінські висновки.

Нагадаємо, що співпраця kmbs та Приватбанку почалась в 2004 році зі створення першого в Україні корпоративного університету – ПриватУніверситет. Унікальна для українського бізнесу корпоративна програма ПриватМВА-1, поєднала в собі три частини: фундаментальну, функціональну та інтеграційну. Випускниками дворічної програми стали 25 керівників банку.

Києво-Могилянська Бізнес-Школа (kmbs) була заснована в 1999 році в одному з найстаріших університетів Східної Європи — Києво-Могилянській Академії. Інноваційність та сміливість – це те, що відрізняє kmbs від інших шкіл бізнесу. У 2002 році kmbs першою в Україні відкрила інноваційну 5-ти блокову програму Executive MBA, у 2005 році з’явилась унікальна програма для власників бізнесу – Президентська МВА kmbs.
kmbs двічі стала бізнес-школою # 1 в Україні, згідно з рейтингом українських бізнес-шкіл, укладеним «Діловим журналом». kmbs – асоційований член Central and East European Management Development Association (CEEMAN), European Foundation for Management Development (efmd), Baltic Management Development Association (BMDA).

Добавить комментарий

Scroll to top