Інтернет-конференція на innovations.com.ua

23 січня на сайті innovations.com.ua відбудеться інтернет-конференція з Владиславом Радишем [директором з розвитку бізнесу представництва Cisco в Україні], присвячена темі &quot-Інформаційна безпека для бізнесу&quot-.

В рамках інтернет-конференції Ви матимете можливість обговорити з експертом сучасний стан та перспективи розвитку інформаційної безпеки в Україні, які ефективні інструменти цієї галузі використовуються лідерами світових ринків, а також мова йтиме про роль інформаційної безпеки в сучасному бізнес-середовищі.

Якщо Ви бажаєте дізнатися про передові тенденції у галузі інформаційної безпеки та краще зрозуміти важливість інновацій в інформаційній безпеці для українського бізнесу, тоді чекаємо на Ваші запитання.

Запитання до Владислава Радиша

Інтернет-конференція з Владиславом Радишем відбудеться:

на сайті innovations.com.ua

23 січня, з 11:00 до 12:00

Innovations.com.ua — перша в Україні платформа, створена Києво-Могилянською Бізнес-Школою, що об’єднує управлінців, які роблять позитивні зміни в собі та своїх компаніях. Своєю місією портал вбачає прискорення розвитку українського менеджменту через поширення інноваційних ідей та створення платформи для обміну управлінським досвідом.

Добавить комментарий

Scroll to top