Agro MBA

МВА — програма для управлінців аграрної сфери.

Agro МВА – це унікальна спеціалізована програма, орієнтована на професіоналів з досвідом практичної роботи, управлінців компаній зі сфери сервісу, виробництва, переробки та логістики аграрної продукції, націлених на персональний розвиток, на успіх бізнесу своєї компанії та на впливову участь у розбудові сучасного агробізнесу України.

Програма відкриває перед учасниками можливості:

  • розуміння ефективного управління агробізнесом в умовах постійних змін з орієнтуванням на динаміку розвитку як світового, так і внутрішнього аграрного ринку-
  • отримання сучасних систематизованих знань з управління аграрною компанією-
  • трансформації від власної ролі «Управлінець – традиційний професіонал» до ролі «Управлінець — архітектор систем» —
  • навчитися оцінювати й уникати ризиків різного характеру з метою управління компанією як цілісною бізнес-системою-
  • навчатися серед однодумців, обмінюючись з ними досвідом та розширюючи свої ділові зв’язки.

Учасниками програми можуть стати:

Управлінці компаній аграрної сфери, які:

— мають практичний досвід роботи-

— усвідомлюють необхідність проведення змін щодо розвитку своєї компанії в аграрному кластері та виведенню компанії на якісно новий рівень-

— постійно самовдосконалюються та націлені на особистісно-професійний розвиток.

Як побудована програма Аgro МВА?

Програма гармонійно поєднує такі навчально-прикладні блоки:

1. Стратегічна архітектура

ПРО ПРИРОДУ БІЗНЕС-СИСТЕМ.

Деякі курси: Стратегічна ідея. Стратегія ведення аграрного бізнесу. Корпоративне управління в аграрному кластері. Введення в системне мислення. Стратегічні комунікації. Організаційна культура та розвиток.

2. Функціональна архітектура агробізнесу

ПРО СКЛАДОВІ СИСТЕМ: ВИЗНАЧЕННЯ, ФОРМУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ НИМИ.

Курси: Бізнес–моделювання та управління бізнес-процесами (специфіка створення вертикально інтегрованих агрохолдингів). Бізнес-аналіз аграрного кластеру. Операційний менеджмент в аграрній сфері (сервіс/виробництво/переробка/логістика). Управління комплексом маркетингу в агробізнесі. Управління людськими ресурсами. Філософія управління якістю. Фінансовий менеджмент. Аграрне право. Земельні відносини.

3. Управління агробізнесом у зовнішньому та внутрішньому контексті

ПРО РОЗУМІННЯ КОНТЕКСТУ І ВПЛИВ НА НЬОГО

Курси: Філософія бізнесу та корпоративна соціальна відповідальність. Міжнародний бізнес та світові продовольчі ринки (вихід українських компаній на світові ринки). Управління ризиками в АПК. Управління змінами.

4. Персональний розвиток

РОЗУМІННЯ СЕБЕ ЯК СИСТЕМИ: «Я – ОСОБИСТІСТЬ». ЇЇ ОСМИСЛЕННЯ Й УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ.

Курси: Розвиток лідерського капіталу. Розвиток емоційного інтелекту. Персональні комунікації.

5. Міжнародний навчальний модуль

ПРО РОЗШИРЕННЯ СВІТОГЛЯДУ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ ГЛОБАЛЬНИХ ТЕНДЕНЦІЙ АГРОБІЗНЕСУ

Складається з 3 блоків:

— інтелектуальний блок – з курсами викладачів відомих міжнародних бізнес-шкіл-

— бізнес-блок — відвідування найбільш динамічних, інноваційних та успішних міжнародних компаній для обміну знаннями, досвідом та практиками-

— культурний блок — занурення учасників у культурний та соціальний контекст, наповнення новими цінностями та сенсами.

6. Магістерський проект

Підсумковий етап навчання за програмою Agro MBA. Практичний проект на прикладі своєї компанії, спрямований на узагальнення, систематизацію та застосування отриманих учасниками знань у конкретному бізнес-середовищі учасника.

Формат навчання

Аудиторні заняття: чотириденний модуль один раз на місяць, з урахуванням сезонних сільськогосподарських робіт [четвер-неділя].

Між модулями – самостійна робота з курсами, виконання домашніх завдань, читання літератури до курсу, аналіз та розв’язання бізнес-кейсів, тестів, персональні консультації з викладачами та ін.

Відкрий Україну разом з kmbs. Проведення навчальних модулів у різних містах України. Особливістю модуля є занурення в соціальну та бізнесову атмосферу регіону, притаманні йому принципи ведення бізнесу, можливість спробувати себе в ролі коуча. 50% часу, відведеного на виїзний модуль, становить робота над «живим» кейсом – реальним бізнесом [учасники можуть пропонувати свої кейси]. 35% — заняття з викладачами по курсах. 15% — ознайомлення з культурним феноменом регіону. Програмою Агро МВА передбачено 3 виїзні модулі до різних регіонів України.

Вартість програми

24 500 $

Для вступу потрібно

— написати есе на тему «Моя компанія: вчора, сьогодні, завтра»-

— надати 2 рекомендаційних листа-

— пройти інтерв’ю з керівником програми [особливу увагу буде приділено світогляду, життєвим цінностям учасників та їхній відповідності критеріям програми]

Добавить комментарий

Scroll to top