12 випуск на програмі МВА Києво-Могилянської Бізнес-Школи!

Києво-Могилянська Бізнес-Школа вітала 28 червня 36 новоспечених випускників програм Executive MBA та Президентської МВА kmbs, які успішно захистили магістерські проекти та отримали дипломи Магістра Бізнес-Адміністрування під час урочистої загальноакадемічної церемонії конвокації.

Після отримання дипломів та фотографування, випускники та учасники програм МВА kmbs, команда та викладачі kmbs відсвяткували дванадцятий випуск Києво-Могилянської Бізнес-Школи. Особливо приємно було бачити випускників програм MBA kmbs минулих років, які прийшли привітати новоспечених магістрів.

36 випускників програм МВА пройшли багато випробувань: вони опанували усі тонкощі управлінської науки, втілили та захистили власний магістерський проект (цього випуску було представлено 29 магістерських проектів, які були високо оцінені комісією викладачів kmbs) та довели професорам бізнес-школи, що не просто відвідували заняття на програмі, а змінили власну компанію. Для того, щоб захистити диплом, потрібно докласти неабияких зусиль. Учасники протягом 18 місяців навчання впроваджували ідею свого проекту в діяльність компанії, втілювали інноваційні підходи в побудову нових бізнес-проектів або суттєво покращували вже існуючі бізнеси.

В рамках навчання випускники брали участь в міжнародному навчальному турі. Для учасників програми Президентської МВА тур проходив до США та Канади, а для учасників програми Executive MBA – до Індії та Китаю. Під час туру учасники ознайомились з кращими практиками успішних інноваційних компаній, зустрічались з топ-менеджментом, венчурними капіталістами та викладачами провідних бізнес-шкіл. Це була чудова можливість обміркувати власний управлінський досвід в межах динамічного глобального середовища.

Команда Києво-Могилянської Бізнес-Школи щиро вітає всіх учасників із завершенням програми MBA та успішним захистом магістерських проектів! Бажаємо натхнення, нових ідей та наснаги для їх впровадження!

Києво-Могилянська Бізнес-Школазапрошує досвідчених управлінців приєднатись до плеяди лідерів бізнесу програма EMBA kmbs

Додаткова інформація:

www.kmbs.com.ua

mba@kmbs.com.ua

[044] 490-66-35

Добавить комментарий

Scroll to top